Öne Çıkanlar İdlib'deki Suriyelilerden Mehmetçik'e teşekkür en Eco Slim Faydaları trafik Kazası Kaş imar planı

Bu haber kez okundu.

Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri

Turkish Acoustic olarak müşterilerimizin ses izolasyon sorunlarına en etkili çözümlerle hizmet vermekteyiz. Hem yurt dışında hem de yurt için güçlü referanslarımızla her zaman müşterilerimizin yüzün güldürmeyi başardık.

Ses izolasyon demek, ses geçiş ve ses kaybını sağlamaktır. Herhangi bir ortamda eviniz, ofisiniz veya toplantı salonları gibi yerlerde muhakkak istenmeyen seslere maruz kalıp evinizde rahatça dinlenemiyor ya da ofisinizde verimli vakit geçiremiyorsunuz. Buda insanların hem gününün kötü geçmesine hem de ciddi şekilde rahatsızlıklara sebebiyet verebiliyor. Turkish Acoustic olarak ses kirliliğine en etkili ses izolasyon malzemelerimizle sorunlara kesim çözüm üretmekteyiz. Ses izolasyonu uygulanan bir ortamda istenmeyen sesler en az seviyeye iner. Yani kısaca ses izolasyonu uygulanan bir evde rahatça dinlenebilir, ofiste ve toplantılar verimli vakit geçirmemizi sağlar.

Ses izolasyon malzemelerimiz tamamen yerli üretimdir. Ses izolasyon malzemelerimiz yanmazlık özelliğe sahip olup kesinlikle alev ilerlemesi olmaz. İlgili testlerden ve deneylerden başarıyla geçip yanmazlık sertifikalarına sahip olmuştur. Turkish Acoustic her zaman hizmetinizdedir.

Kaynak: https://www.eminakustik.com.tr/ses-izolasyonu.html

  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema