Öne Çıkanlar Barış Manço en Galatasaray'ın 1 aylık fikstürü Florin Andone'den kötü haber geldi Sualtı Sporları

Bu haber kez okundu.

AHŞAP ÇOCUK OYUN EVİ İLE ÇOCUKLARINIZA YENİ BİR ALAN AÇIN

OKAhşap Satış Büfeleri istenilen boyutta ve istenilen renkte üretilebilen satış alanlarıdır. Kapısı ve penceresi olan bu üniteler otantik görünümleri ile özellikle sahil kenarlarında sıklıkla tercih edilir. İşletmesini bir konsept dahilinde büyütmek isteyenler için eşsiz bir seçenek olan ahşap büfeler, rekabetçi fiyatlarla herkesin satın alarak işletmesi için start verebileceği bir yapıdır. Taşınabilir özelliği sayesinde iş yerinizi dış mekanı ile birlikte gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Şehir değiştirseniz bile işiniz sizinle birlikte gelecektir. Tıpkı satış büfelerinde olduğu gibi sağlıklı çam malzemesinden üretilen OKAhşap Oyun Evleri de çocukların sevgilisidir. Miniklerin gönüllerince oyun oynayabileceği, arkadaşlarıyla vakit geçirebileceği, tek başınayken de sıkılmadan etkinlik yapabileceği oyun evlerinin birçok seçeneği vardır. Bu evlerde bulunan imkanlar neredeyse sınırsızdır. Çocuğunuz için bir ev satın almaya küçüklükten başlayabilirsiniz. Ev yaşantısının bir kesitini yaşayabileceği alanlarda çalışma masası ve çocuk koltuğu sayesinde aynı zamanda konforlu kalmalarına da yardımcı olacaksınız. OKAhşap Çocuk Oyun Evi modelleri aileler için de avantajlıdır. Çocuklarının nitelikli vakit geçirmelerini isteyen veliler, evlerinin herhangi bir alanına kurdurabilecekleri bu oyun evleri sayesinde rahat bir nefes alır.

Bahçeye, Terasa ya da Balkona

Oyun evleri istenilen her alana kurulabilir. Bu evler açık çevresel koşullara dayanıklı olduğu için açık alanlar için üretilmiştir. Açık alanda kullanabileceğiniz evleri eğer bahçeniz, terasınız veya balkonunuz yoksa oyun odasının içine de kurdurabilirsiniz. Çocuklarınızın içinde güvenle oynayabileceği oyun evlerinde sunulanlar çocukların hayal güçlerini geliştirecek türden ayrıntılar barındırıyor. Öncelikle bu evler tasarımlarıyla hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Birbirinden farklı modellerle göz dolduran Ahşap Çocuk Oyun Evi modelleri kız ve erkek çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Birbirinden farklı tasarımlar çocukların içinden çıkmak istemeyeceği güzellikte. Modellerin arasında hobit evlerinden masal şatolarına onlarca seçenek var. İsteyen oyun evini beton zemin üzerine sabitliyor. İsteyense evinin ahşap direkler üzerinde yükselmesini sağlıyor. Yükseltilen evlere girişler merdiven aracılığı ile oluyor. Dileyen bu evlere bir de kaydırak eklentisi yaptırabiliyor. Salıncak sisteminin de bulunduğu ek donatılar alıcının isteğine bağlı olarak çeşitlenebiliyor.

Arka Bahçeniz Artık Bir Oyun Parkı

Evinizin arka bahçesini bir oyun parkına dönüştürerek hem kendiniz hem de çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Eviniz parka uzaksa veya çocuğunuzun hijyenik koşullarda oyun oynamasını istiyorsanız Ahşap Oyun Evleri tercihinde bulunabilirsiniz. Çocuğunuz canı ne zaman isterse bu alana gelerek salıncağa binebilir veya kaydıraktan kayabilir. Oyun evinin içine yerleştireceğiniz donatıların ise sınırı yoktur. Çocuğunuz yeni evinin içinde evcilik oynayabilir, enstrüman çalabilir, resim yapabilir veya oturup kitap okuyabilir. Çocuklar için hayallerinden çok daha fazlası olan oyun evleri, tıpkı sizin küçüklüğünüzde minderlerden yaptığınız evlerdeki gibi keyifli olacak. Geçmiş yıllarda bu denli popüler olmayan oyun evleri yerine koltukların minderlerini sökerek veya çarşaflardan yaptığınız evlerin tadını, hatta çok daha fazlası bu evlerde mevcut. Çocukların hayal güçlerini geliştiren ahşap evler, nefes alabilen doğal çamdan üretildiği için haşere barındırmaz. Güneş ışığına, kara ve dona dayanıklı olan bu evler için ekstra yalıtım malzemesi de talep edebilirsiniz. Yalıtımlı evlerin içi dört mevsim boyunca ideal sıcaklıkta kalır. Bu sayede çocuğunuz üşüyor mu yoksa çok mu terledi diye düşünmek zorunda dahi kalmazsınız.

Çocuklarınız Gözünüzün Önünde Oynasın

Evinizden çıkmadan oyun parkına gitmenizi sağlayan oyun evleri sayesinde ebeveynler de birçok avantaj sağlıyor. Oyun parkına gitmek için ekstra zaman ve efor sarf etmek zorunda kalmıyor. Oyun parklarında kullanılan oyuncaklar plastik veya demir malzemeden üretildiği için kışın donuyor, yazınsa kızgınlaşıyor. Çocukların elleri yanarken, petrol türevli malzemelerden üretilen oyuncaklarsa onların sağlığını tehdit ediyor. Gece boyunca oyuncaklarla temas eden sokak hayvanlarında bulunan parazitlerin çocuklara geçmeyeceğinin de bir garantisi yok. Çoğu sokak hayvanı, oyuncakların kapalı olan alanlarında konaklıyor. Her canlının yaşama ve barınma hakkı olduğu gibi sokak hayvanlarının da var ancak hayvanların gün boyunca üzerine bastıkları alanlardan mikrop taşıma ihtimalleri de göz önünde bulundurulmalı . Bu nedenle çocuğunun hijyenik koşullarda oyun oynamasını isteyen aileler kendi evlerinde ahşap oyun evlerini tercih ediyor. Böylece diğer çocuklardan bulaşabilecek hastalık riski de en aza indirgeniyor. Oyun evi ahşaptan üretildiği için insan sağlığını tehdit etmiyor. Plastik malzeme veya demir gibi mevsime bağlı olarak aşırı ısınmadığı veya soğumadığı için çocukları tehdit etmiyor. Tıpkı Ahşap Satış Büfeleri birçok avantaja sahip olan oyun evleri de fiyat bakımından ulaşılabilir olduğu için birçok ailenin ilk hediye tercihi oluyor. Oyun evlerini çocuğunuzun doğum dününde hediye olarak alabileceğiniz gibi herhangi bir gün, sırf içinizden geldiği için de onları mutlu edebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema