Öne Çıkanlar hakkari ceren iskur kına gecesi KHK

Bu haber kez okundu.

Playland Eğlence Merkezi ile Hayatınızı Renklendirin

Batum ve Tiflis kentleri ülkemizde son dönemde en çok tercih edilen ziyaret noktaları arasında yer alıyor. Bu iki şehir eğlence merkezleri, tabiat parkları ve tarihsel zenginlikleriyle yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Batum'da yapılan şeyler (Things to do in Batumi) listesinde üst sıralarda bulunan Playland oyun ve eğlence merkezi alternatif birçok eğlence seçeneği ile ziyaretçilerini bekliyor.

Metro Playland Eğlence Dünyası

Ziyaretçilerin gözdesi Playland eğlence merkezi  yerli halka ve yabancı turistlere zengin oyun seçenekleriyle Batum ve Tiflis olmak üzere iki ayrı şehirde sınırsız eğlence imkanı tanıyor. Ülkenin en interaktif oyun merkezlerinden biri olan Metro Playland eğlence ve oyun dünyası, 150 metrekareyi aşkın çarpışan araba sahası, softplay oyun alanı, Vr ve 3d deneyimi ve daha pek çok popüler oyun yelpazesiyle ziyaretçilerine unutulmaz bir gün vaat ediyor.

Metro Playland Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olabilirim?

Playland eğlence dünyası, yediden yetmişe herkese hitap eden pek çok alternatif oyun seçeneklerini ziyaretçilerine sunmakla birlikte aynı zamanda avantajlı kampanya ve etkinlikler düzenliyor. Sizler de Tiflis'te yapılan şeyler (Things to do in Tiflis)     hakkında bilgi sağlamak için araştırma yapıyorsanız metroplayland.ge/tr adresini ziyaret edebilir, Playland oyun kartı özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Playland oyun kartları ziyaretçilerin daha fazla ücretsiz bir şekilde oyun oynamasına imkan veren hizmetler arasında yer alıyor. Sizler de Metro Playland'ın eğlenceli atmosferine dahil olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema