Öne Çıkanlar uyusturucu finans Haydarpaşa Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı antalya

Bu haber kez okundu.

2019 Balkon Dekorasyonu Trendleri

2019 Balkon Dekorasyonu Trendleri

Yaşam alanlarında özellikle yaz dönemi için büyük önem teşkil eden balkonlar, doğru dekore edildiğinde evin dışında nefes alınan bir ortam haline dönüşebilir. Bu doğrultuda 2019 Balkon Dekorasyonu Trendleri hakkında fikir edinmek isteyenler için bizlerinde birkaç önerisi olacak.

Balkonunuz Çiçek Açsın

Yeşillik her daim insan ruhuna huzur veren bir özellik içerir. Bundan ötürü balkonunuz küçük veya büyük olsun fark etmeksizin köşe kısımları veya duvarları raflarla destekleyerek dekoratif saksılarda rengarenk çiçek kullanabilir, bununla birlikte küçük ama kullanışlı bir masa ile iki sandalyeyi balkonunuza yerleştirerek trend bir dekor elde edebilirsiniz.

Estetik Mobilyalar

Eğer balkonunuz küçükse etkili bir dekor için öncelikle oturma planını oluşturmanız gerekir. Tabi ki, bunu balkonunuzun yapısına uygun şekilde tasarlanmalısınız. Yani balkonunuz kapalı ise alternatifleriniz çoktur ama açık bir balkona sahipseniz hava koşullarından etkilenmeyecek seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Şık bir balkon tasarımı maalesef ki tıka basa eşya, çiçek, objelerle oluşmaz. En iyi trend her daim sadeliktir. Bu nedenle balkon mobilyası için dekoratif sandalye ve masa/sehpa, balkonunuz kapalı ise şık bir halı açık ise ahşap görünümlü döşeme oldukça iddialı bir görüntü sergileyecektir.

Bambu ile Balkon Dekorasyonu

Bildiğiniz gibi son dönemin en trend ürünleri arasında bambu geliyor. Balkon ölçünüze bağlı olarak yuvarlak bir bambu koltuk, sehpa ve duvarlardan sarkan saksılar etkili bir görüntü sergileyecektir. Bununla birlikte balkonun korkuluk kısmına bambu sedir yaptırabilir ve ciddi ölçüde alandan kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca bu fikriniz ile sıradan bir balkon değil göze hitap eden bir alana sahip olabilirsiniz.

Portatif Ürünler İle Hem Konfor Hem de Şıklık Elde Edebilirsiniz

Bildiğiniz gibi günümüzün modern yapılarında maalesef ki balkon bölümleri küçük tasarlanmaktadır. Dolayısıyla bu alanları ne kadar kullanışlı dekore ederseniz, konforunuz da o doğrultuda yüksek olacaktır. Gerek şıklık gerekse kullanışlılık bakımından son yılların en trend balkon eşyaları arasında yer alan katlanabilir ürünler, balkonun çok amaçlı kullanımına da ön vermektedir. Bu nedenle korkuluklar için özel tasarlanan katlanabilir masa, kaliteli görsel sunan sandalyeler ile oturma alanınızı oluşturabilir, buna ek olarak balkonun köşe kısımlarında dekoratif saksılarda çiçek ve duvarlarda da şık objeler kullanabilirsiniz. Bu dekoru oluşturduktan sonra ise aydınlatmanın önem teşkil ettiğini unutmadan duvarlarda spot ışıklara yer verip, misafirlerinizin imreneceği bir alan elde edebilirsiniz.

https://www.uzmanevim.com/bahce-balkon-teras/

https://www.uzmanevim.com/2019-balkon-dekorasyonu-trendleri/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

http://www.onayhaber.com/xpanel/?file=ayar#ckeditor_tema